Blesk.czBlesk.cz je český bulvární deník, pendant švýcarského titulu Blick. V Česku poprvé vyšel v roce 1992. Vydavatelem je Ringier Axel Springer CZ, a.s. Od roku 2002 je Blesk nejprodávanějším a nejčtenějším celostátním deníkem v České republice. Jde o barevný bulvární deník, zaměřený na aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace z ČR i ze světa. Textové zprávy jsou doplněny obvykle velkoformátovými fotografiemi. V pátek vychází s přílohou Blesk magazín. Deník Blesk vychází v regionálních mutacích Praha, Praha a střední Čechy, jižní Čechy, východní Čechy, severní Čechy, západní Čechy, jižní Morava – Brno a severní Morava. Prodaný náklad je aktuálně 432 170 výtisků, čtenost 1 623 000 čtenářů. V roce 2010 společnost za online magazín Blesk.cz získala v soutěži Křišťálová Lupa 6. místo v kategorii média – všeobecná.

Wikipedie je největší celosvětová online encyklopedie.

Nedělní Blesk

Nedělní Blesk je rozšířené nedělní vydání tohoto deníku. Obsahuje aktuální informace s důrazem na zpravodajství ze sobotních událostí a televizní program na celý týden. Vychází v regionálních mutacích po celých Čechách a celé Moravě. Prodaný náklad Nedělního Blesku je v současnosti 270 088 výtisků (06/2007, zdroj ABC ČR), čtenost je 968 000 čtenářů (1Q+2Q/2007, Mediaprojekt). Za rok 2000 byl Nedělnímu Blesku udělen Českým klubem skeptiků Sisyfos stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev „za proslavení léčitele Vaňáka, jemuž díky mnoha nadějeplným článkům vehnal pod hadici ‚luxující zhoubné nádory‘ stovky onkologických pacientů, z nichž mnohé stačil Vaňák zkasírovat jen pár týdnů před jejich neodvratným skonem“.

BLESKmobil

7.11.2012 spustil Blesk (2012 Ringier Axel Springer CZ a.s.) prodej telefonních SIM karet a stal se tak jedním z virtuálních operátorů. Pokrytí zajišťuje díky spolupráci s O2 (Telefónica Czech Republic, a.s.).

Své místo na Tiscali mají i finance, cestování, hry, horoskopy, recepty nebo auta.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!