Deník Blesk a jeho aplikaceNoviny si můžeme běžně přečíst nejen v klasické tištěné podobě, ale také v elektronické formě na mobilních telefonech nebo tabletech. Tuto možnost máme i u deníku Blesk, jehož elektronická verze je k dipozici v různých aplikacích a čtečkách. Oficiální aplikaci těchto novin si pak mohou stáhnout ti, co mají zařízení s operačním systémem Android. Pro ty je v internetovém obchodě Google play ke stažení aplikace pod názvem Blesk, která jim každý den přináší nejnovější vydání tohoto deníku. Samotné stažení této aplikace je sice zdarma, nicméně za obsah je pak nutné zaplatit. Čtenář si po spuštění aplikace může vybrat, jestli si předplatí měsíční nebo výhodnější roční předplatné. Po zaplacení pak má každý den čerstvé číslo deníku Blesk přímo ve svém tabletu či mobilu a nemusí si tak noviny kupovat v novinovém stánku.

Wikipedie je největší celosvětová online encyklopedie.Deník Blesk a jeho sesterské časopisy

Deník Blesk je velmi úspěšnou značkou a proto pod tímto jménem vychází i několik samostatných časopisů. Jedná se vesměs o magazíny určené spíše pro ženy, které vycházejí v různé periodicitě (týdeníky, čtrnáctideníky, resp. měsíčníky). O jaké konkrétní časopisy se jedná a co je jejich obsahem?

Blesk křížovky – měsíčník, zaměřený zejména na křížovky, rébusy a různé hlavolamy. Jeho součástí jsou také soutěže o zajímavé ceny a nechybějí ani horoskopy a články na téma hobby a zdraví.
Nedělní Blesk křížovky – čtrnáctideník, který přináší nejen křížovky, ale i osmisměrky nebo sudoku. Stejně jako u měsíčníku, i v tomto případě jsou součástí časopisu i zajímavé články a soutěže o atraktivní ceny.
Blesk pro ženy – úspěšný a oblíbený magazín pro ženy, který vychází pravidelně každý týden. Blesk pro ženy je nejčtenějším a nejprodávanějším ženským týdeníkem v Česku a obsahuje spoustu zajímavých článků, týkajících se témat, která zajímají ženy – tedy např. životní styl, kosmetika, móda, recepty a vaření, partnerské vztahy a mnoho dalších. Ani v tomto časopisu nechybějí populární soutěže o ceny.
Blesk pro ženy speciál – samostatně prodávané časopisy, vydávané k různým příležitostem – např. před Vánocemi, Velikonocemi atd. I Blesk pro ženy speciál je možné si objednat formou předplatného.
Blesk hobby – měsíčník, plný zajímavých rad a tipů pro domácnost, byt i zahradu. Blesk hobby je oblíbeným magazínem pro celou rodinu se spoustou užitečných informací nejen pro kutily a zahrádkáře, ale pro všechny, kdo se zajímají o to, jak vylepšit svoje bydlení.
Blesk zdraví – měsíčník, jenž se zaměřuje na zdravý životní styl, cvičení, zdravou stravu a další témata. Přináší spoustu zajímavých článků, názory odborníků a užitečné tipy a rady pro lepší zdraví.
Blesk vaše recepty – měsíčník určený pro ty, kdo rádi vaří a zkoušejí nové recepty. Magazín Blesk vaše recepty přináší každý měsíc velkou porci skvělých receptů od čtenářů deníku Blesk, různé rady, tipy a triky ke všemu, co se týká vaření a pečení. Jeho výhodou je i velmi nízká cena.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!