Deník Blesk a jeho internetové stránkyV dnešní době už je samozřejmostí, že velké noviny mají kromě svojí tištěné verze také internetové stránky. Pozadu pochopitelně nezůstal ani deník Blesk, který má svůj web na adrese www.blesk.cz. Webové stránky Blesku jsou velmi obsáhlé a najdeme na nich spoustu zajímavých informací z různých oblastí. Kromě nezbytných článků o známých osobnostech a zprávách ze světa showbyznysu zde nechybí ani nejdůležitější zprávy z domova i ze světa, sportovní rubrika, počasí, horoskopy, samostatné rubriky pro muže i pro ženy, automobilová rubrika, rádce a spousta dalších. Součástí stránek jsou i obrazové reportáže a videa a najdeme tu i podrobný televizní program.

Deník Blesk a jeho virtuální mobilní operátor

Není to tak dávno, co jsme měli na výběr pouze ze tří mobilních operátorů a dnes už si můžeme vybrat z více než padesáti virtuálních operátorů, kteří se neustále předhánějí s čím dál výhodnějšími nabídkami za telefonování, esemesky a internet v mobilu. Historicky prvním virtuálním operátorem v naší zemi se stal Bleskmobil, který je úzce spojený právě s deníkem Blesk. Bleskmobil nabídl českým zákazníkům velmi zajímavé ceny a díky plnému pokrytí a výhodné nabídce k němu přešlo mnoho lidí, kteří do té doby platili za mobilní telefon mnohem vyšší částky. Dnes už nabídka Bleskmobilu není ničím výjimečná a na našem trhu najdeme operátory s mnohem zajímavější nabídkou, ať už jde o ceny za volání a smsky nebo za internet, kde se více vyplatí např. Mobil.cz, Óčkomobil nebo Studentfone. Nicméně díky tomu, že byl Bleskmobil první a navíc měl velkou reklamu v deníku Blesk i jiných médiích, je nejsilnějším virtuálním operátorem na našem trhu a v únoru roku 2014 měl již více než 300 000 zákazníků.Deník Blesk a jeho zprávy v televizi

Jednou z úplných novinek, o které možná spousta lidí ani neví, jsou krátké zprávy deníku Blesk na televizních obrazovkách. Konkrétně se jedná o pořad s názvem Bleskové zprávy a můžeme jej sledovat ve vysílání televizní stanice Relax. Nejdříve se tato zpravodajská relace vysílala pouze online na internetových stránkách Blesku, od června 2014 se pak Bleskové zprávy objevily i ve vysílání televize Relax. Diváci je zde mohou sledovat hned čtyřikrát denně a jedna relace trvá necelých pět minut. Tyto zprávy ale nadále zůstaly i součástí webových stránek Blesku, takže kdo nestihne jejich vysílání v televizi, může si je kdykoliv pustit online na internetových stránkách www.blesk.cz.

Deník Blesk a Václav Klaus

Deník Blesk se věnuje nejen různým celebritám, slavným hercům, zpěvákům a televizním moderátorům, ale významnou část svého obsahu věnuje také politikům. Jedním z politiků, který se na stránkách Blesku v minulosti často objevoval je bývalý prezident České republiky Václav Klaus. S ním deník Blesk přinesl i několik velkých rozhovorů a zajímavostí je, že Václav Klaus často deník Blesk chválil a označil jej jako noviny, které pravidelně čte.

Přednosti deníku Blesk

Jaké jsou největší výhody deníku Blesk? Blesk, jako bulvární periodikum patří mezi noviny, které samozřejmě nebudou vyhovovat každému. Deník Blesk je určený především pro ty čtenáře, kteří se zajímají hlavně o informace a drby ze světa celebrit a showbyznysu, chtějí vědět co nejvíce o známých osobnostech a naopak nepotřebují tolik podrobné informace z oblasti ekonomiky, sportu nebo politického života. To, že deník Blesk je u českých čtenářů oblíbeným potvrzuje jeho vysoká čtenost už řadu let. Kromě atraktivního obsahu je předností Blesku také relativně nízká cena, která je pro spoustu lidí velmi důležitá a je jistě jedním z faktorů, proč dávají deníku Blesk přednost před jinými zajímavějšími a obsažnějšími tituly. Jedním z plusů deníku Blesk, který ještě stojí za zmínku, je skutečnost, že vychází i v neděli. V neděli je obecně malá konkurence na českém novinovém trhu, kromě nedělního Blesku vycházejí už pouze nedělní Aha a nedělní Sport, zatímco žádné seriózní nedělní noviny se koupit nedají. V minulosti sice krátkodobě také noviny existovaly (Nedělní noviny, později Nedělní svět) ale pro příliš nízkou prodejnost přestaly vycházet.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!