Skrz.czSkrz.cz je agregátor slev, který založil v srpnu 2010 Martin Talavášek. V květnu 2011 došlo ke spojení s projektem Robox Petra Kováčika, který je ředitelem Skrz.cz do současnosti. Petr Kováčik založil v lednu 2011 slevový agregátor Robox.cz, který byl se Skrz.cz později spojen. Skrz.cz je v České republice dle založení (srpen 2010) prvním agregátorem slev vůbec. V začátku byl projekt programovaný pouze Martinem Talaváškem, po spojení s Robox.cz poskytla firma Melker Media, s.r.o. svoje technické zázemí pro další rozvoj projektu.

SEO optimalizace je klíčová pro získávání klientů pro váš web. Stahuj.cz patří do portfólia webů firmy Centrum Holdings.

Hlavní činnost

Skrz.cz je vyhledávač slevových nabídek ze slevových serverů v České republice včetně těch nejvýznamnějších jako jsou Slevomat, Vykupto nebo Zapakatel. Na jaře 2012 přidává do svých služeb i databázi akčních letáků obchodů a doporučení akčního zboží z e-shopů. Skrz.cz od svého vzniku v srpnu 2010 Skrz.cz získal dominantní postavení mezi slevovými agregátory, usnadňuje uživatelům hledání slevových nabídek a zároveň přináší benefity v podobě odměn za uskutečněné nákupy.

Pozice na trhu hromadného nakupování

Skrz.cz byl první slevovým agregátorem v České republice. I díky tomu si drží 1.místo v návštěvnosti mezi slevovými agregátory. V celém slevovém on-line businessu je před ním pouze zakladatel tohoto odvětví Slevomat.cz. Pod Skrz.cz spadá také affiliate systém Rival, na jehož platformu je napojena většina českých agregátorů hromadných slev.

Rajče je online portál s fotografiemi.

Největší slevový agregátor

S přehledem největším slevovým agregátorem je Skrz.cz Martina Talaváška. Podle Alexy se pohybuje na třístém místě mezi českými internetovými servery, to představuje měsíční návštěvnost za únor 120 tisíc uživatelů (odhad AdPlanneru). Libereckého programátora Martina Talaváška (LinkedIn) známe jako autora řady aplikací, tou nejznámější do této chvíle byla asi fotodatabanka Pixmac Mitonu, ale ve slevovém světě se našel. Kromě agregátoru Skrz.cz také provozuje web Rival.cz, jehož význam na první pohled není zřejmý. Jde o affiliate program pro slevové servery, který používá celá řada ostatních agregátorů pro business obsluhu svého provozu, takže dosah Talaváškových slevových aktivit je větší, než se na první pohled zdá. V každém případě lze v pozadí vytušit dobré vztahy s Mitonem a tedy další posílení pozice Mitonu v oboru slev.

A čím se Skrz liší? Všechny agregátory mají podobné funkce a vzhled, Skrz.cz se snaží o jednoduchost a přehlednost výpisu, rychlé filtrování a vyhledávání. Co ostatní nemají je např. generátor dárkových poukazů, žebříček slevových serverů nebo podrobné statistiky, říká Martin Talavášek. To, že je těžké se odlišit a servery rychle kooptují funkce, které jinde vidí jako úspěšné, ostatně potvrzují i ostatní hráči na trhu.

Rajče.net je velké úložiště fotografií. Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení. Centrum.cz email je velice populární.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!