Zpravodajství a informace z českých měst a obcíKromě aktuálního zpravodajství z vysoké politiky se Parlamentní listy zaměřují i na aktuality a zajímavosti z jednotlivých krajů, měst a obcí České republiky. Často se jedná např. o rozhovory se starosty, ale i o spoustu jiných zajímavých článků. Města i obce mohou navíc prostřednictvím Parlamentních listů informovat čtenáře o různých akcích, které se na jejich půdě budou konat.

Průzkumy preferenci na Parlamentních listech

Pokud rádi sledujete průzkumy volebních preferencí politických stran, na aktuální čísla se můžete kdykoliv podívat na Parlamentních listech. Ty přinášejí čerstvé průzkumy od všech významných agentur, jejichž přehled se nachází hned pod vyhledávacím políčkem v horní části webu. Stačí jen kliknout na vybranou agenturu a zobrazí se Vám výpis článků s jejich průzkumy. Parlamentní listy nabízejí nejen preference politických stran, ale i další zajímavé průzkumy, týkající se politiky nebo různých aktuálních událostí doma i v zahraničí.

Své místo na Tiscali mají i finance, cestování, hry, horoskopy, recepty nebo auta.

Provozovatel portálu Parlamentní listy

Provozovatelem internetového zpravodajského portálu Parlamentní listy je společnost Our media a.s. se sídlem v Praze 3 na Vinohradské 174. Ředitelem této společnosti je Jan Holoubek, ředitelem redakce Jan Polanský a šéfredaktorem Parlamentních listů je Marek Bláha. Obchodní portfolio společnosti Our media je ale mnohem širší a nepatří do něj pouze Parlamentní listy. Pod Our media a.s. patří např. stránky euportal.cz, freeglobe.cz nebo euserver.cz, dále pak celá řada regionálních zpravodajských webů a částečně také portál prvnizpravy.cz.

 Parlamentní listy a jejich partneři

S Parlamentními listy dlouhodobě spolupracuje velké množství partnerů z různých oblastí. Z mediálních společností se jedná např. o televizní stanice Prima a RegionalniTelevize.cz, zpravodajský server Deník.cz nebo internetovou televizi Stream.cz. Mezi další významné partnery tohoto projektu patří státní instituce a místní samospráva, nezávislé, nevládní a apolitické instituce, charitativní organizace a nadace nebo několik komerčních partnerů. Ze známých osobností s Parlamentními listy spolupracuje např. kreslíř Štěpán Mareš nebo moderátor Luboš Xaver Veselý.

iDnes zprávy pro každý den.

Parlamentní listy a jejich spolupracující webové stránky

Na spolupráci se zpravodajským portálem Parlamentní listy se podílí také několik dalších zajímavých projektů. Asi nejznámějším z nich je názorový server Protiproud, který patří Petru Hájkovi, bývalému mluvčímu prezidenta Václava Klause. Z dalších spolupracujících médií můžeme jmenovat např. KrajskéListy.cz, VašeVěc.cz nebo Jednej.cz. Parlamentní listy patří nepochybně mezi velmi zajímavé internetové projekty a pro všechny, kdo se zajímají o aktuální dění doma i ve světě, přinášejí opravdu velkou porci článků, rozhovorů, reportáží a analýz. Oproti největším českým portálům typu iDnes, Novinky.cz nebo Lidovky.cz jsou trochu jinak zaměřené, nabízejí ale velké množství čtení, jenž může zaujmout skoro každého. Velkým plusem tohoto webu je skutečnost, že dává velké množství prostoru i menším politickým stranám, které tak mohou svůj program a svoje názory lépe prezentovat širší veřejnosti.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!